PÁLYÁZATI FELHÍVÁS - nyári jazz táborokban való részvétel támogatására

A Magyar Jazz Szövetség pályázatot hirdet a jazz és könnyűzene iránt érdeklődő fiatal muzsikusok részére.
A pályázat nyerteseinek minimum 20.000 Ft-os hozzájárulást ad nyári jazz táborokban való részvételi díjukhoz.

Ajánlott jazztáborok:

- ADYTON Szabad Zene Műhely és Alkotó Együttlét Szabados György szellemiségében - Nagymaros
- Budai Világzenei és Improvizációs Tábor
- Big Band és Jazz Tábor a Budapest Jazz Orchestrával (Balatonboglár)
- Bodajki Jazztábor
- DobMánia Tábor (Nagykőrös)
- Jazz és Improvizációs Zenei Tábor (Sepsiszentgyörgy)
- Lamantin Improvizációs Tábor (Szombathely)

A felsoroltakon kívül a pályázó megjelölhet más jazz zenei tábort is, amelyet a Magyar Jazz Szövetség megfelelő szakmai színvonalúnak ítél.

A pályázat célja: Lehetőség biztosítása fiatal, tehetséges zenészeknek tapasztalataik bővítéséhez és további szakmai fejlődésükhöz.

A pályázat benyújtásának feltétele, hogy a pályázó tagja legyen a Magyar Jazz Szövetségnek (kiskorú esetén a szülő tagsága is elegendő).

A pályázatokat a Magyar Jazz Szövetség Vezetősége bírálja el.

Az elbírálás legfontosabb szempontjai:
- érdeklődés az improvizatív és könnyűzenei műfajok irányába
- eddigi tanulmányok, eredmények
- szociális rászorultság

A pályázó a jelentkezéshez szükséges adatlapot letöltheti a Magyar Jazz Szövetség weboldaláról (www.jazzszovetseg.hu), illetve tájékoztatást kaphat a pályázatban részt vevő táborok vezetőitől.

A pályázatot legkésőbb 2018. április 30-ig a Magyar Jazz Szövetség részére kérjük eljuttatni:

A pályázókat 2018. május 15-ig e-mail-ben értesítjük.

Sikeres pályázást kívánunk!

a Magyar Jazz Szövetség Vezetősége

Budapest, 2018. március 15.

Pályázati adatlap letölthető: ITT